У Кривому Розі відкрили оновлену бібліотеку на Поштовій

У Кривому Розі Центральна бібліотека по проспекту Поштовий отримала нове обличчя. Завдяки партнерству міста і компанії «Метінвест» Центральна бібліотека перетворилася на сучасний культурно-просвітницький центр.

«Бібліотеки є невід’ємною складовою культурної, освітньої та інформаційної інфраструктури нашого міста. Ми розуміємо важливість бібліотек і тому постійно підтримуємо їх. Нам вдалося зберегти бібліотечну мережу. Виділяємо кошти на здійснення капітальних і поточних ремонтів, на поповнення книжкових фондів і періодичних видань », – підкреслив мер міста.

За кошти міста в Центральній бібліотеці придбана комп’ютерна техніка і кольоровий принтер, акустична система, встановлена ​​охоронна сигналізація.

А завдяки Метінвест замінені старі вікна на енергозберігаючі, відреставрований стелю у всіх приміщеннях, провели заміну освітлення. Придбано нові стелажі, бібліотечні кафедри і меблі.

Відео з відкриття.