Полтавська бібліотека стала громадським хабом і збирає сотні відвідувачів

«Бібліохаб» на базі Бібліотеки № 4 м.Полтава став справжнім осередком культурної та просвітницької роботи. Секретар Полтавської міської ради Олександр Шамота говорить: це яскравий приклад реалізації тієї стратегії, яку сьогодні напрацьовують у місті для розвитку бібліотечної системи.

Проєкт «Бібліохаб» на базі Бібліотеки № 4 нагадує машину часу. Про старі бібліотеки ту не нагадує вже нічого. Натомість тут зручне зонування. Є ігрова кімната для дітей, читальня для дорослих. Відкриті стелажі з книгами, які можна читати, зручно вмостившись прямо тут. Окрім того є багато простору для проведення івентів та активностей. Проєкт здобув перемогу в «Бюджеті участі» і вже на фініші ремонних робіт. Ініціативу «Бібліохаб» підтримали 837 полтавців, а на його реалізацію з міського бюджету виділено 500 тисяч гривень. Кошти направлені на ремонтні роботи та забезпечення матеріально-технічною базою приміщення. Відкрили «Бібліохаб» влітку 2019 року. Наразі залишилися лише останні штрихи.