Бібліотека нового покоління в Дарницькому районі м.Києва

Нове життя в сучасному приміщенні отримала бібліотека імені Степана Руданського на вулиці Привокзальній, 12.

Передусім на бібліотеку чекали жителі Дарниці, які мали сумніви щодо того, чи насправді після ремонту приміщення відкриється саме бібліотека, а не щось інше. Тепер спокійні й пишаються тим, що саме на вулиці Привокзальній розпочалися зміни публічних просторів.

Тут можуть збиратися діти та дорослі: працювати та читати книжки, проводити чи брати участь у заходах.

Уся команда Дарниці, яка працювала над перетвореннями – це представники Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації – відділу культури, Центральної бібліотечної системи Дарницького району, депутата Київської міської ради Юлії Ярмоленко, а також відомі письменники та поети, представники Київської міської державної адміністрації та меценати.