У Біловодську оновлено селищну бібліотеку (Луганська обл.)

На базі Біловодської районної бібліотеки відбулося відкриття оновленої бібліотеки в рамках проєкту ПРООН «Ефективне врядування і залучення громадян задля досягнення правосуддя, безпеки, захисту довкілля та соціальної єдності у східній Україні».

Стрічку урочисто перерізали селищний голова Едуард Олєйніков та голова Луганської обласної профспілкової організації працівників культури, заслужений працівник культури України Геннадій Верескун.

Ініціатор проєкту «Створення умов для активізації громадськості-шлях до соціально згуртованої громади», завдяки якому відбувся капітальний ремонт читальної зали бібліотеки та закупівля нових меблів – громадська організація «Данилівська громада».

Партнером ГО «Данилівська громада» виступила Біловодська селищна рада, яка підтримала ініціативу щодо реалізації проєкту.

Загальна вартість – 386, 310 грн, з них кошти ПРООН – 302,310 тис.грн, з місцевого бюджету – 84 тис.грн.

Оновлена зала бібліотеки надає можливість проводити зустрічі у комфортних умовах з необхідним технічним оснащенням із представниками молодіжної ради, громадських організацій, бізнесу.

Бібліотека відкрита для усіх жителів громади.