Відкриття Менської публічної бібліотеки у Чернігівській області

28 січня 2020 року відчинила свої двері для відвідувачів Менська публічна бібліотека.

Бібліотека розташована  у Менському міському будинку культури.

Менська публічна бібліотека – це вільний простір для людей різних вікових категорій та соціальних груп з можливістю безкоштовно, цікаво і змістовно проводити час: читати, спілкуватися, навчатися, працювати й відпочивати.

Вільний бібліотечний простір слугуватиме платформою для соціального становлення молоді, її всебічного розвитку та інтеграції в суспільне життя, формування у молодого покоління навичок лідерства, відповідальності й організації. Вже зараз молодіжна рада – надійний помічник бібліотеки. Молодь активно долучилася до відкриття нового бібліотечного простору, допомагала в підготовчій роботі та безпосередньому проведенні урочистостей.

Додатково:

Комунальний заклад “Менська публічна бібліотека” Менської міської ради був створений 23 листопада 2018 року рішенням 23-ї сесії 7-го скликання. До складу закладу ввійшло 19 філій і Менська міська бібліотека. Протягом 2019 року філії працювали у штатному режимі, а міська бібліотека була лише методичним центром. У приміщенні, виділеному для міської бібліотеки, зроблено ремонт, закуплено оригінальні меблі на суму 199 тис. гривень, книги на суму 112 тис. гривень та оргтехніку на суму 139 тис. гривень (шість комп’ютерів, ноутбук, 3 принтери, мультимедійну дошку, проєктор, синтезатор, принтер для друкування штрихкодів та сканер). Придбано також комплект ляльок для функціонування лялькового театру.

За 2019 рік отримано періодичних видань на суму 70 318 гривень(79 назв), книжковий фонд становить 3727 примірників. Працівники міської бібліотеки протягом року брали активну участь у підготовці та проведенні державних, традиційних і нетрадиційних свят, у всеукраїнських та обласних конкурсах.

Менська публічна бібліотека