Cоледарська міська бібліотека відкрила БібліоХаб

В межах конкурсу зі створення громадських просторів на базі публічних бібліотек Донецької і Луганської областей, комунальний заклад «Соледарська міська бібліотека» було обрано для реалізації проєкту Програми ООН із відновлення та розбудови миру. В межах проєкту у бібліотеці відкрився новий простір -БібліоХаб.

Проєкт передбачав розроблення дизайн-проекту і реорганізації простору, закупівлю будівельних матеріалів, меблів, оргтехніки. Він став можливим за підтримки ПРООН та за участі Соледарської міської влади.

Проєкт щодо створення сучасного громадського простору є яскравим прикладом взаємодії міжнародної організації та місцевої влади, успішної роботи з громадськістю.

Сучасний простір створений для зустрічей, дискусій, тренінгів, консультацій, для комфортного перебування у бібліотеці.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Cоледарська міська бібліотека відкрила БібліоХаб