Ще дві запорізькі бібліотеки стали сучасними

Ще дві запорізькі бібліотеки стали сучасними – завершено реконструкцію приміщень на пр. Маяковського,7 та пр. Соборному,173.

Далі пряма мова Володимира Буряка, міського голови м.Запоріжжя:

«Тож тепер відвідувачам цих установ буде затишно та комфортно. А уявляєте, як приємно працювати бібліотекарям у нових умовах? Бачив у їхніх очах натхнення та бажання розвивати цю справу. Знаю, що свій настрій вони будуть передавати й читачам.

Чи потрібно відновлювати бібліотеки? Я впевнений, що так. До читання зараз долучаються все більше дорослих і дітей. Але вартість книжок досить висока, тож не кожен може собі їх дозволити в тій кількості, в якій хотілося б. Тому люди йдуть до бібліотек і залюбки читають як паперові книжки, так і електронні, база яких у Запоріжжі також створена та постійно розширюється.

Більше того, сьогодні бібліотеки цілком можуть стати платформою для проведення літературних та інших культурних подій. Зокрема фотовиставок, презентацій, заходів, що стосуються громадських ініціатив тощо. Наприклад, у бібліотеці на вул. Маяковського,7 заплановано створення локального музею запорізького спорту.

Наразі також тривають ремонтні роботи в великих районних бібліотеках – у Заводському районі по вул. Історичній,45 та в Комунарському районі по вул. Ситова,6. Поступово ми зробимо всі наші бібліотеки такими, щоб до них хотілося приходити ще частіше.»

Ще дві запорізькі бібліотеки стали сучасними