У період воєнного стану в Україні база даних бібліотек України не оновлюється
«БібліоHub» у м.Києві запрошує

У Києві оновлена ще одна публічна бібліотека за адресою вул.Бальзака, 28 (бібліотека №115 для дітей м. Києва). Це стало можливим завдяки міському проєкту «Сучасний бібліотечний простір – БібліоHub». Це найсучасніший проект безбар’єрного простору.

У бібліотеці також відкрився особливий простір, який дасть можливість громаді столиці та її гостям на постійній основі знайомитися з новинками друкованої продукції.

Вперше в Україні в одному місці стане можливим не тільки отримати інформацію про книжкові новинки та наявні видання видавництв, а й безпосередньо взяти участь у літературних подорожах-презентаціях, автограф-сесіях, майстер-класах, і творчих зустрічах з авторами.

[mfile upload-file-58 max-file:15]