Під час карантину більше українців почали читати і купувати книжки
Опубліковано

За даними Омнібусу Info Sapiens, у березні 2020 р. 72% українців 16-59 років зазначили, що прочитали щонайменше одну книжку за останні три місяці, тоді як в 2014 році таких було 51% (за даними Дослідження читання книжок компанії «Київстар»).

2700 примірників надійдуть у 2020 р. до фондів 136 бібліотек Києва
Опубліковано

В рамках міської цільової програми розвитку інформаційно-комунікативної сфери міста Києва на 2019-2021 роки, у 2019 році враховуючі Постанови Кабінету Міністрів України «Про підтримку діяльності творчих спілок та книговидавничої справи» та «Про заходи з увічнення пам’яті захисників України на період до 2020 року» Департамент суспільних комунікацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) підтримав видання […]

«БібліоHub» у м.Києві запрошує
Опубліковано

У Києві оновлена ще одна публічна бібліотека за адресою вул.Бальзака, 28 (бібліотека №115 для дітей м. Києва). Це стало можливим завдяки міському проєкту «Сучасний бібліотечний простір – БібліоHub». Це найсучасніший проект безбар’єрного простору.

Cоледарська міська бібліотека відкрила БібліоХаб
Опубліковано

В межах конкурсу зі створення громадських просторів на базі публічних бібліотек Донецької і Луганської областей, комунальний заклад «Соледарська міська бібліотека» було обрано для реалізації проєкту Програми ООН із відновлення та розбудови миру. В межах проєкту у бібліотеці відкрився новий простір -БібліоХаб.